Wydarzenia z przełomu 2022-2023 roku.

W grudniu pani Małgorzata Wosiek zakończyła swoje wieloletnie sołtysowanie (od 2011 roku). Dziękujemy jej za ogromne zaangażowanie w sprawy wsi i jej mieszkańców. Bez jej starań i pracy (oraz rodziny i wielu kozłowian) nie byłoby tak świetnych imprez, jak wesoły początek lub wesołe zakończenie wakacji dla dzieci, dożynki sołeckie przyciągające gości nawet z odległych miejscowości czy Babski Comber; równie ważne były wizyty św. Mikołaja, wieczerze wigilijne dla seniorów, bale sylwestrowe czy biwaki dla dzieci na boisku sportowym. Nie zapominajmy, że było też dużo takiej przyziemnej czy prozaicznej pracy, nawet takiej jak porządkowanie skwerów.

Pani Zuzannie Franik-Kryca, która przejęła pałeczkę i została nową sołtyską Kozłowa życzymy takiego samego zapału, nowych pomysłów i dużej frajdy w pełnieniu tej funkcji (tym bardziej, że jej dziadek też był sołtysem Kozłowa).

Pani Małgorzata zakończyła swoją kadencję wigilią dla seniorów, imprezą mikołajkową i balem sylwestrowym, na którym wszyscy świetnie się bawili.

Pani Zuzanna również na wesoło rozpoczęła swoje sołtysowanie – od Babskiego Combru zorganizowanego tradycyjnie w sali na boisku sportowym.

Uczestniczki zgodnie stwierdziły: „Było wesoło, kolorowo,, głośno i tanecznie”. I tak trzymać!

Post Author: kozlow