Radosne zakończenie wakacji

    Rada Sołecka Kozłowa z pomocą Koła Gospodyń Wiejskich zorganizowała radosne zakończenie wakacji. Ponieważ wcześniej pogoda nie dopisała, imprezę zorganizowano 12 września i świętowano przy okazji radosne przywitanie roku szkolnego. Na boisku sportowym przy ul. Młyńskiej od godz. 14:00 do 19:00 na dzieci czekało mnóstwo atrakcji – była dmuchana zjeżdżalnia, eurobungee, trampolina, dmuchany żółw do wspinania i basen z piłeczkami dla najmłodszych. Dzieci bawiły się świetnie (a było ich w ciągu tych 5 godzin ok. 160) i choć czasem musiały stać w kolejce, to była to okazja do pogaduszek i poznawania się.
    Z kolei na piłkarskiej murawie trener Marcin Granda i jego podopieczni z nowo powstałej w Kozłowie drużyny młodych piłkarzy zaprezentowali swoje umiejętności i zachęcali do przychodzenia na treningi. Na razie grupa liczy ok. 25 chłopców i dziewcząt, ale zainteresowanie jest duże i dzieci będą trenowane w dwu grupach.
   Dzieci zainteresowane pracą Ochotniczej Straży Pożarnej w Kozłowie mogły przyjrzeć się bliżej wyposażeniu wozu strażackiego i wypytać strażaków o ich pracę.
  Gdy dzieci się zmęczyły, mogły wzmocnić siły darmowym poczęstunkiem: gofry, soczki, frytki.
   Z kolei rodzice i opiekunowie dzieci mogli spokojnie wypić kawę i zjeść ciastka upieczone przez członkinie Koła Gospodyń i podarowane przez cukiernię ROMEX.
   Trzeba przyznać, że dzień był bardzo udany.

.

Post Author: kozlow